Культурно-творча зустріч 2018 року робочої групи з питань транскордонної культури Асоціації європейських прикордонних регіонів (T4CBC-AEBR) у співпраці з єврорегіоном Elbe / Labe

 

 

 

ЗАПРОШЕННЯ: 25/26/27 Квітня 2018 Řehlovice – Dresden (CZ-DE)

 

Культурно-творча зустріч 2018 року

Робочої групи з питань транскордонної культури Асоціації європейських прикордонних регіонів (T4CBC-AEBR) у співпраці з єврорегіоном Elbe / Labe

Шановний пане, шановні панове, дорогі друзі!

Цьогорічна зустріч – це наступна подія T4CBC, що відбулася в листопаді минулого року в Дрездені та зосереджена на культурно-творчих галузях сільських прикордонних регіонів.

У восьми майстернях будуть втілені раніше розроблені проектні ідеї, і будуть представлені рішення для конкретних викликів культурних і творчих галузей в малонаселених, периферійних просторах.

Просимо переслати це запрошення своїм партнерам та культурно-творчим закладам у вашому прикордонному регіоні! Ми будемо раді отримати інформацію про контакти від установ або осіб вашого регіону, які могли б внести свій внесок у ці теми та проекти або які можуть бути зацікавлені у створенні загальноєвропейських мереж.

З добрими побажаннями,

 

 

 

Rüdiger Kubsch

Euroregion Elbe/Labe

Rudolf Godesar

AEBR Task Force Cross-Border Culture: www.aebr.eu

rudolfgodesar@euregio-mr.eu

Англійська версія:SAVE THE DATE (EN)
Французська версія:SAVE THE DATE (FR)
Німецька версія:SAVE THE DATE (DE)