Семінар ESPON “Нові тематичні сюжети для територіального розвитку” 5-6 грудня 2018 року у Відні

Семінар ESPON “Нові тематичні сюжети для територіального розвитку”

Семінар ESPON “Нові тематичні сюжети для територіального розвитку” був організований у співпраці з Австрійським головуванням в Раді ЄС у рамках програми співробітництва ESPON 2020. Семінар відбувся 5-6 грудня 2018 року у Відні.
Метою цього семінару було обговорення нових наративів для територіального розвитку в контексті оновлення територіальної програми 2020. Він також включив обговорення того, як місцева політика може впливати на середньострокові та довгострокові цілі політики згуртування. Основні доповідачі розглянули історичний контекст територіального розвитку ЄС, а також поточний стан та можливі майбутні сценарії еволюції європейської території.
Крім того, семінар дав можливість ознайомитись з останніми матеріалами ESPON з багатьох питань, пов’язаних із дискусіями щодо міграції, ринку праці, державних послуг, зміни клімату, територіального планування, управління та інших.

Цільовою аудиторією були політики, зацікавлені сторони, практики, вчені та експерти, які зацікавлені в розумінні проблем розвитку та потенціалу своєї території у більш широкому контексті та впровадженні політики “на місцях” та як ESPON може підтримувати ці процеси.

Програма включала в себе семінари, лабораторії інтерактивної політики та засідання з провідними доповідачами з Австрії, DG REGIO, університетів та керівниками проектів ESPON.
Деякі теми обговорювалися більш детально, а саме:
• Погляд назад, аби подивитися вперед: до нових тематичних сюжетів для територіального розвитку
• Нова територіальна програма після 2020 року: забезпечення більш ефективного управління
• Виникаючі тематичні сюжети для створення нової територіальної програми на період до 2020 року

Джерело: ESPON